Překladač Anobic | Konferenční komunikátor Anobic 35 - Překladače značky Anobic.

Přejít na obsah
Anobic VT

E-Shop ECTACO!

Komunikátory Anobic
Elektronické vícejazyčné kapesní komunikátory Anobic jsou založeny na nejmodernějších technologiích a obsahují bohatou slovní zásobu. Software pro rychlé překlady oceníte zvláště při výuke, obchodních i turistických cestách do zahraničí. Rychle a snadno dohledáte potřebné větu, slovíčko nebo slovní spojení, což Vám významně usnadní orientaci a komunikaci v cizí zemi.

Konferenční komunikátor Anobic 35

Počet jazyků: 35
Jazyk: Bulharština, Čeština,  Slovenština, Čínština (Kantonský), Čínština (Tradiční), Angličtina, Angličtina (USA), Chorvatština, Hindština ,Hebrejština, Indonéština ,Malajština ,Norština ,Ruština, Francouzština , Polština, Dánština, Němčina, Arabština, Finština, Korejština, Holandština, Rumunština, Portugalština, Japonština, Švédština ,Thajština, Rečtina , Spanělština, Slovinština, Maďarština, Italština, Vietnamština, Ukrajinština, Turečtina.
Výslovnost: Bulharština, Čeština,  Slovenština, Čínština (Kantonský), Čínština (
Tradiční ), Angličtina, Angličtina (USA),  Chorvatština, Hindština, Hebrejština,  Indonéština, Malajština, Norština, Ruština,  Francouzština ,  Polština,  Dánština,  
Němčina,  Arabština,  Finština, Korejština, Holandština, Rumunština,
Portugalština,  Japonština, Švédština , Thajština, Rečtina , Spanělština,
Slovinština,  Maďarština,  Italština, Vietnamština,  Ukrajinština,  Turečtina.
Lokalizace: v češtině.
Způsob platby: dobírka, faktura
Dostupnost:  Omezená dostupnost
Termín dodání: 15-21 dny
OS: Android 8.1

Cena: 9990,00 vč DPH
Překladač Anobic VT2H
Konferenční komunikátor Anobic 35
Anobic VT
Konferenční komunikátor Anobic 35 je zařízení, které funguje skvěle tam, kde je potřeba obousměrná komunikace.
Omezená dostupnost
9990.00 Kč(vč. DPH)
Přidat
___________________________________________________________________________________________
Technické parametry

Velikost: 250 x250 x 250 mm
Displej: 2xDotykový 7,0” , Touching TP
Vestavěná baterie: lithium-polymerová (4800 mAh)
Váha: 905 gr
Přenos dat: USB/Wi-Fi/Bluetooth
Obsahuje: 1x Hlasový překladač Anobic 35, PC-Link
OS: Android 8.1
Konferenční komunikátor Anobic 35 je zařízení, které funguje skvěle tam, kde je potřeba obousměrná komunikace.

Směr překladu: Čeština<->Čínština (Mandarin), Čeština<->Angličtina, Čeština<->Japonština, Čeština<->Ruština, Čeština<->Francouzština , Čeština<->Polština, Čeština<->Dánština, Čeština<->Němčina, Čeština<->Arabština, Čeština<->Finština, Čeština<->Korejština, Čeština<->Holandština, Čeština<->Rumunština, Čeština<->Portugalština, Čeština<->Japonština, Čeština<->Thajština, Čeština<->Rečtina , Čeština<->Španělština, Čeština<->Maďarština, Čeština<->Italština, Čeština<->Čínština (Kantonský), Čeština<->Vietnamština, Čeština<->Turečtina, Čeština<->Ukrajinština ...

Komunikátor ovládá více než 35 světových  jazyků. Snadno komunikujete s protějškem v reálném čase, bez zbytečných prodlev. Konferenční komunikátor Anobic 35 je rychlý, přesný a snadno použitelný v situacích kde je nutný překlad v cizím jazyce. Jedná se o překladatele, který Vám pomůže při komunikaci s protějškem. Překládá jednotlivá slova, věty a fráze. Zobrazuje přeložený text na obrazovce a vysloví. Přeloží běžnou konverzaci a také odborné termíny z různých odvětví. Lze ho také použít pro  komunikaci s neslyšícími lidmi.

Komunikátor lze použít v širokém spektru služeb, úřady, konference, hotely, úřední přepážky, armáda, univerzity, nemocnice a další instituce. Konferenční komunikátor Anobic 35 bude fungovat všude tam, kde je nejdůležitější rychlá a snadná komunikace se zákazníkem: v obchodě, kanceláři nebo veřejné instituci. Konferenční komunikátor Anobic 35 umožňuje nejen hladkou komunikaci s cizinci, ale je také skvělým nástrojem pro zlepšení kontaktu se zákazníkem v obchodě nebo kanceláři. Během obousměrné komunikace lze zařízení použít ve dvojicích. Překladatel překládá jak zadaný text, tak i mluvené věty a fráze (včetně odborných termínů).
Jaké jsou výhody kapesního překladače Anobic 35?

  1. Konferenční komunikátor Anobic 35 překladač je profesionální zařízení na překládání, hardwarový a softwarový systém byl navržen a vyroben přímo na překlad řeči.
  2. Speciálně navržený i pro použití v hlučnějším prostředí (funkce redukce šumu při překládání řeči), obyčejné překladače mohou s tím mít problém.
  3. Velmi jednoduché a bezproblémové použití. I pro opravdu technicky málo zdatné lidí.
  4. Využívá nejvyšší kvalitu překladatelských služeb a integruje hlavní překladové systémy na rozpoznávání řeči ve světě. Jeho systém rozpoznávání jazyka je hybridní, který je založen na akustickém modelování neuronové sítě a modelování jazyků.
  5. Používá pokročilou službu překladu, přesnost překladu je mnohem vyšší než klasické.
  6. Anobic 35 využívá vlastní servery na poskytování překladatelských služeb na mnoha místech na světě, rychlost překladu je velmi rychlá a překladatelská služba je stabilní.
  7. Je to samostatný produkt, neuchovává a nevyžaduje žádné osobní údaje.
  8. Anobic 35 nevyžaduje žádné skryté poplatky za používání překladatelských služeb.Údaje mají pouze informativní charakter.  ECTACO Ceska s.r.o. si vyhrazuje právo na jejich změnu bez předchozího upozornění.
Objednávky bez registrace telefonicky: +420 777333779; 774999399, e-mail: info@ectaco.cz
_____________________________
_____________________________
_____________________________
_____________________________
_____________________________
_____________________________
_____________________________
_____________________________
_____________________________
_____________________________
_____________________________
_____________________________
_____________________________
_____________________________
_____________________________


Návrat na obsah